יום ש', כח’ בתמוז תשע”ז
דף הבית תחומי דעת ידיעון חודשי יצירת קשר
צפו בתמונות מהטקס הקהילתי שהתקיים בערב יום הזיכרון בבית הספר
קרא עוד...
הורים יקרים,ברוכים הבאים למשפחת בית הספר מנחם בגין!!!הכניסה לכיתה א' מפגישה את הילד והוריו לראשונה עם מסגרת ביה"ס. עולם ביה"ס חדש לילדים ולחלק מההורים. שאלות רבות מתעוררות, התרגשות וחששות, שכן ביה"ס הוא עולם ומלואו.כדי להבהיר את התמונה ולתת לכם מידע, אתם מוזמנים למפגש היכרות (ללא הילדים) שיתקיים ביום שישי, כ"ג באייר תשע"ז, 19.5.17, בשעה 8:30 בבית הספר. פרטים נוספים בהזמנה המצורפת.
קרא עוד...
לחצו על התמונה וצפו בתמונות מהטקס המרגש שנערך בבית הספר
קרא עוד...
ביה"ס משתתף בתכנית למידה אדפטיבית בה תלמידי שכבת ד' לומדים את נושא השברים באמצעות הטכנולוגיה. התכנית מלווה בסרטוני למידה, משחקים לתרגול ומאופיינת בהתקדמות אישית של כל תלמיד. הקישור בתמונה מיועד לתלמידי שכבת ד' בלבד. הכניסה מותנית בשם משתמש וסיסמה.
קרא עוד...
לחצו על התמונה וצפו בסרטון
קרא עוד...
שבוע שמח ומבדח היה לנו השבוע וכולו בסימן פורים וערך חודש אדר - נתינה. מוזמנים להקליק על התמונה ולהנות!!!
קרא עוד...
תלמידים יקרים, לפניכם שאלון שיסייע לנו לקבל מידע על התחושה שלכם בבית הספר.השאלון הוא אנונימי (ללא שם).חשוב לנו שתתייחסו ברצינות כדי שנקבל מידע מדוייק שיעזור לנו.תודה על שיתוף הפעולה !צוות בית הספר
קרא עוד...
הקליקו על התמונה ומלאו את הסקר
קרא עוד...
העיתון כולל מגוון פעילויות, כתבות ותמונות פרי עטם של תלמידי ביה"ס.
קרא עוד...
תלמידים יקרים,קראו את השאלות וענו עליהן.חשוב לנו לשמוע את דעתכם, על מנת שנוכל לעזור לכם.צוות המתמטיקה של בית הספר מנחם בגין הוד השרון
קרא עוד...
השבוע בין התאריכים 5.2. 17 – 10.2.15 חל השבוע הלאומי לגלישה בטוחה ברשת.האינטרנט והרשתות החברתיות הם חלק בלתי נפרד מחיינו. לצד היתרונות הרבים ברשת יש לא מעט סכנות.עלינו להכיר את האיומים והסכנות ברשת וברשתות החברתיות בכדי לדעת כיצד לגלוש בצורה נבונה ברשת וכיצד להגן על עצמינו ועל ילדינו.אנו עוסקים בנושא באופן יומיומי לאורך כל השנה ובמסגרת השבוע הלאומי לאינטרנט בטוח נקיים בכל הכיתות פעילויות שונות שיועברו ע"י מחנכות הכיתה ורכזת התקשוב.בנוסף יתקיימו גם הפעילויות הבאות:יום חמישי ה- 2.2.17 – הרצאה בנושא הרשתות החברתיות להורים (התקיימה בשבוע שעבר).יום שני ה- 6.2.17 – תקיים הרצאה בנושא בריונות ברשת לכיתות ד'.יום שני ה- 6.2.17 – יתקיימו סדנאות בנושא "תופסים את האלימות ברשת" בכיתות ה' – ו'.ההרצאות והסדנאות יועברו ע"י עמותת "הכפתור האדום".יום שני ה- 13.2.17 – תתקיים הפעלה של חברת מרטון בנושא הרשת החברתית לכל תלמידי ביה"ס (בשני מחזורים) - הפעילות עוסקת בשינוי הגדול שעוברת התקשורת הבין אישית בעידן הטכנלוגי כמו גם מדגישה את כללי הזהירות בנושא גלישה בטוחה ברשת, לצד מיומנויות תקשורת. יום שישי ה- 3.3.17 – תתקיים הצגה + שיח בנושא הרשת החברתית – פעילות משותפת הורים ותלמידים.יום שישי ה- 3.3.17 – תתקיים הצגה "סתם בצחוק" – רות גנדל – פעילות משותפת הורים ותלמידים.הורים יקרים!הרשת היא חלק בלתי נפרד מחיי ילדינו בהווה והיא הדרך בה הם יתקשרו ויתנהלו בעתיד. לא נוכל לעצור את הקדמה, אבל חשוב שנהיה נוכחים בחיי ילדינו ונשוחח אתם על ההיבטים החיוביים והשליליים של הרשת. רק באמצעות תהליכים חינוכיים משמעותיים, ארוכי טווח ועקביים נצליח ביחד לגרום לילדינו להיות צרכנים נבונים של הרשת השומרים על החוק ברשת ועל אתיקה ומוסר.מצורף להודעה זו מדריך "גולשים בטוח" אשר נכתב ע"י היחידה העירונית למניעת אלימות, סמים ואלכוהול בשיתוף הצוות המקצועי במשרד לביטחון הפנים ואיגוד האינטרנט הישראלי.גלישה בטוחה ומהנה לכולנו!
קרא עוד...
ביום שישי, 3.2.17 התקיים אירוע ט"ו בשבט בבית הספר.האירוע היה מיוחד, מהנה וחווייתי מאד.תודה לכל הסבים והסבתות שכיבדו אותנו בנוכחותם.לצפייה בתמונות מהאירוע לחצו על התמונה.
קרא עוד...
ביום שישי ה- 20.1.17 התקיים בביה"ס יום ההורה המעשיר. לתמונות לחצו על התמונה. תודה לכולכם על שאתם שותפים לחלומות שלנו ועושים זאת עם כל הלב.
קרא עוד...
ביום שישי ה-13.1 ציינו בבית הספר את "יום המאה".במהלך היום התלמידים נהנו מפעילויות שכללו תחנות שונות שעסקו במספר מאה. התלמידים חולקו לקבוצות ועברו ביחד בין התחנות. תלמידי כיתות ה׳ הפעילו את התחנות וגילו יוזמה ואחריות יוצאת דופן. אני רוצה להודות לדפנה יודס רכזת המתמטיקה שהובילה וארגנה את היום המקסים הזה. סרטון לכבוד יום ה-100 שיצר עמית גלייט מכיתה ב'4 – לחצו על התמונה
קרא עוד...
ביום חמישי ה-12.1 התקיימה אליפות אתלטיקה קלה לבתי ספר של מחוז מרכז באצטדיון "הדר יוסף".נבחרת בית הספר, תלמידים ותלמידות מכיתות ה' -ו', התחרו בגאווה גדולה ברוח ספורטיבית ואחדות קבוצתית מעוררת הערכה.יישר כוח על הרוח הספורטיבית, על הגיבוש הקבוצתי, על הייצוג הבית ספרי ועל ההישגים המרשימים.אנו שמחים וגאים בהישגיה של נבחרת שליחים בנים אשר השיגה את המקום השלישי והמכובד!
קרא עוד...
מצורף סיכום הישיבה
קרא עוד...
ביה"ס מנחם בגין ציין את חודש השונות ושבוע העלאת המודעות לבעלי צרכים מיוחדים בפעילות מיוחדת שהעבירה עמותת פעול"ה (פותחים עיניים ולב לצרכי העיוורים). תלמידי ביה"ס נפגשו עם 3 אנשים עיוורים ועם כלבי הנחיה שלהם. במפגש הילדים שמעו על הדרכים של העיוורים להתגבר על המגבלה, נחשפו לציוד האלקטרוני החדשני שעוזר לאוכלוסיה זו לתפקד ביום יום, למדו על כלבי הנחייה ודרך פעולתם ועוד.המפגש היה מרגש במיוחד, תלמידי מועצת התלמידים ליוו את העיוורים מרגע הגעתם לביה"ס, דאגו להם והנחו אותם. הילדים אמרו כי הם לא חשבו שאנשים עיוורים יכולים לחיות חיים "נורמלים", לעשות ספורט ואפילו לכבוש את האוורסט.
קרא עוד...
רגע לפני היציאה לחופשה, תלמידי כיתות ד' הכינו טקס חגיגי ומרגש לכבוד תלמידי כיתות א' בניחוח חגי תשרי.
קרא עוד...
תלמידי בית הספר הצטלמו לקליפ בסגנון פלאשמוב לכבוד ראש השנה!!! שנה טובה ומתוקה לכל קהילת בית הספר.
קרא עוד...
ביום שני, 26.9 השתתפו כיתות ג'-ו' בשיעור הגדול בעולם. השיעור הגדול בעולם פותח במטרה להציג בפני הילדים בכל העולם את יעדי ההתפתחות הגלובליים ברי הקיימא של האו"ם - SDG - בצורה ידידותית ונגישה. השיעור התקיים בו זמנים במדינות שונות ורבות בעולם. השיעור הגדול בישראל עוסק ביעדי האו"ם תוך התמקדות ביעד 10 - צמצום אי שוויון. שיעור זה הועבר בבתי ספר ברחבי הארץ ולצורך כך פותחו מערכי שיעור מותאמים לשכבות גיל השונות.
קרא עוד...
ביה"ס "מנחם בגין", שחרט על דגלו למידה משמעותית דרך פדגוגיה חדשנית, משתתף במיזם "לראות עולם".
קרא עוד...
ב"בגין" פנים רבות למצוינותאנחנו ב"בגין" מאמינים כי כל תלמיד ותלמידה הם בעלי צרכים רגשיים, חברתיים וקוגניטיביים שונים. תפקידנו כמחנכים לסייע בזיהוינקודת הכוח האישית, לאפשר מרחב לביטוי האישי ולפתח מיומנויות צמיחה. אמונה זו, הובילה אותנו בפיתוח תכנית מצוינות אישית בביה"ס. על פי תפיסתנו, המצוינות אינה שמורה לתחומי הלימוד בלב, כי אם מהווה אורח חיים כולל אליו אנו מחנכים.תכנית מצויינות אישית מיועדת לתלמידי כיתות א'-ב'.מדי שבוע, ביום שני (החל מ- 31.10.16) יהפוך בית הספר למרכז פעילות עשיר ומגוון במשך כשעה.מצורף קובץ ובו פירוט קורסי מצוינות אישית לשנה זו בשכבות א'-ב'. את הקורסים יובילו מורי בית הספר.אנא קראו בעיון את העלון המצורף עם ילדיכם, והיכנסו לקישור בכדי לבחור את ההעדפות שלהם. הבחירה תעשה עפ"י תחום עניין והעדפה אישית.בסיום המחצית הראשונה ישלח שאלון נוסף ולאחר בחירה נוספת, הקורס יוחלף בקורס אחר.תאריך אחרון לבחירת הקורסים הינו 1.10.16.
קרא עוד...
הורים יקרים, מצ"ב לוח זמנים של החוגים המוצעים בבית הספר.החוגים נבחרו בקפידה מתוך כוונה לתת מענה למגוון רחב של תחומי התעניינות לתלמידי בית הספר.המידע בלוח הזמנים כולל את המיקום/כיתה בו יתקיים החוג, שעות, גילאים ואיש קשר מטעם מפעיל החוג. מידע בנושא עלויות ניתן לקבל אצל הספקים השונים. פתיחת החוגים מותנית ברישום מינימום תלמידים לחוג. שיעור ניסיון - לרוב ניתן לשלוח את בנכם/בתכם לשיעור ניסיון. אם זאת על מנת שהמפעילים יוציאו את ילדכם עליכם לשלוח מייל, מסרון או פתק כתוב. ללא אישור כתוב וחתום על ידכם מפעיל החוג לא יורשה להוציאם לשיעור. זאת בעקבות הפקת לקחים של שנה קודמת.
קרא עוד...
קרא עוד...
תלמידים והורים יקרים, אנו שמחים להציג בפניכם את סמל בית הספר...
קרא עוד...
חדשות
אינטרנט בטוח
מרחבי כיתות
מפתח הל"ב
רשימת ציוד וספרי לימוד
הנהגת הורים
לקראת כיתה א'
אנחנו בכותרות
מיזם "נשק וסע"
נוהל מוגנות
ילדים אלרגניים
משולחנה של היועצת
ארכיון
תקנון בית הספר
למידה בשעת חירום


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS